Nokta İklimlendirme

Nefes Alan Evler ve Ferah Yaşam Alanları

Nokta İklimlendirme yılların tecrübesini genç ve dinamik ekibiyle birleştirdi. Yıllardır süre gelen müşteri memnuniyetini artık e-ticaret sitesi aracılığıyla Türkiye'nin her bir noktasına ulaştırıyor.

1996 yılında beyaz eşya servisliği üzerine kurulan firmamız 2005 yılında ısıtma-soğutma sektörüne geçiş yaparak satış ve satış sonrası hizmet vermeye başladı.

Firmamız ısıtma-soğutma-havalandırma sektöründe çeşitli kurumsal firmalarla işbirliğini ve hedeflerini her daim güncel tutmayı başarmıştır.

Gerek direkt kendimiz, gerekse sektörün önde gelen firmaları ile yaptığımız işbirliği ile ülkemizin önde gelen kurumsal firmalarına ( Finansbank, Şekerbank, BIM Mağazaları, Gümrük Müdürlükleri, GSM Baz Istasyonları, GSM Call Center ,DeFacto …) kurulum, mekanik bakım, arıza işlerinde hizmet vermekteyiz.

2022 yılı itibarıyla hedeflerimiz doğrultusunda tecrübelerimizi ve birikimlerimizi kurumsal bir çatı altında yürütmek için distribütör bir firma ile yol almak istedik. Bu doğrultuda NOKTA İKLİMLENDİRME olarak sektörün önde gelen firmalarından TLC firması ile işbirliğimizi başlatarak,GREE markasının pazar payına, bu ailenin bir ferdi olarak katıldık.

Sektörün ve günümüzün teknolojik gelişmelerini, piyasa koşullarını takip ederek; prensiplerimizden ve müşteri memnuniyeti önceliğimizden ödün vermeden daima en iyiye ulaşmak ve güzel işlerle anılmak her zaman en büyük hedefimiz olacaktır.

Kalite Anlayışı

Nokta İklimlendirme çalışma alanları içerisinde tüm süreçlerde bütün kalite yönetimi gereksinimlerine uyar.

Satış Sonrası Destek

Alanında uzman teknikerlerimiz ve satış uzmanlarımız her sorununuz için size bir telefon kadar yakın.

Memnuniyet Garantisi

Satışını yaptığımız tüm markalar ve klima modellerin uzun yıllar çalışma garantisi mevcuttur.

Sepetim
Sepetinizde ürün yok.
Canlı destek